Zapraszamy na XIV GALĘ I BAL

XIV uroczysta gala wręczenia Nagrody Dziennikarzy Małopolski, a po niej bal, odbędą się 13 maja 2017 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha o godz. 20:00.

Podczas gali wręczone zostaną Nagrody Dziennikarzy Małopolski – poznaj nominowanych.

Po gali zapraszamy na Bal Dziennikarzy. Dress code tegorocznej edycji to „Pełny odlot”, czyli zapraszamy na pokład stewardessy, stewardów, kapitanów, pilotów oblatywaczy i – choć z lekką rezerwą – nawet lekkich wariatów 🙂

Warto się przebrać, bo będzie też Wasza ulubiona fotobudka!

Na balu wystąpi znana przedstawicielka krakowskiej sceny muzycznej – Ola Pieczara z zespołem.

Przyjemności przyjemnościami, a teraz rzecz najważniejsza: działania charytatywne. Kapituła Nagrody Dziennikarzy Małopolski ma pod opieką podopiecznych Ogniska Wychowawczego – Grupy Wsparcia Dziennego działającego w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 na krakowskim Kazimierzu.

W tym roku mamy misję najtrudniejszą z dotychczasowych: chcemy ufundować dzieciom wakacje. Niejednokrotnie pierwsze w życiu. I postanowiliśmy, że dla 18 podopiecznych ośrodka przygotujemy najlepsze wakacje, jakie tylko będziemy w stanie.

I tu wchodzicie Wy 🙂 Przygotowujemy dla Was mnóstwo atrakcji na bal, dzięki którym będziemy mogli zebrać fundusze. Na wakacje przeznaczymy dochód z biletów, aukcji oraz wspomnianych atrakcji – niespodzianek. Dość powiedzieć, że zaprzyjaźnione z nami wydawnictwa cały czas przekazują nam książki z autografami popularnych autorów…

Na bal zapraszamy wszystkich pracowników i współpracowników mediów z naszego regionu, a także partnerów i przyjaciół Kapituły.

Bilety: pojedyncze 50 zł, grupowe (powyżej 6 osób): 35 zł.

Rezerwacje proszę wysyłać pod adres: nagrodadziennikarzy (at) kgm.pl

W zgłoszeniu proszę podać nazwę redakcji.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom: